Satisfyer A-Mazing 2
Satisfyer A-Mazing 2 za edinstvene vrhunce. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Satisfyer A-Mazing 2 iz silikona poskrbi za izjemno globoko stimulacijo točke A. Vibrator s stimulativno narebreno strukturo razvaja z 2 motorjema, ergonomskim, ravnim udom in ozko, prilagodljivo konico.
![]() | Stimulacija točke A z močnimi vibracijami |
| Dva zmogljiva motorja prenašata intenzivne ritme vibracij na celotni erotični izdelek | |
| Zahvaljujoč svoji vodoodporni površini (IPX7) je ta erotični izdelek mogoče varno uporabljati v vodi in lahko očistiti |
| 15-letna garancija | Ergonomska oblika za izjemno globoko, neraziskano stimulacijo |
| Telesu prijazen silikon | Vodoodporen (IPX7) |
| Enostavno čiščenje | Način šepetanja |
| Litij-ionska baterija | Priložen je magnetni polnilni kabel USB |
Satisfyer A-Mazing 2: Čutno stimuliranje točke A
Pripravi se na revolucionarne vrhunce s Satisfyer A-Mazing 2: Silikonski vibrator je ergonomsko oblikovan in s svojo ravno obliko in ozko, upogljivo konico neposredno doseže tvojo točko A, ki je skrita za točko G in čaka na stimulacijo. V primerjavi s stimulacijo točke G lahko pričakuješ še dodatno globoke in intenzivnejše občutke pri stimulaciji točke A.
Satisfyer A-Mazing 2 z 2 zmogljivima motorjema in 12 vibracijskimi programi lahko ponudi veliko. Vibracije segajo od nežnih do intenzivnih in jih je mogoče enostavno upravljati prek upravljalnega polja. Zahvaljujoč praktičnemu zadrževalnemu obroču imaš vibrator v čvrstem oprijemu in ga ves čas nadzoruješ.
Kakšne so prednosti stimulacije točke A?
Točka A se nahaja med točko G in materničnim vratom. Stimulacija točke A ni le izjemno intenzivna, temveč omogoča tudi večkratne orgazme! Poleg tega se zaradi izjemno globokega položaja točke A spodbuja nastajanje naravnih vaginalnih izločkov: Tako ni več nobenih ovir za izjemno vlažne izkušnje! Stimulacija točke A je zato idealna za vse, ki trpijo za suhostjo nožnice ali imajo težave postati vlažne.
Silikonski vibrator točke A: Satisfyer A-Mazing 2
Za izjemno gladko izkušnjo je A-Mazing 2 izdelan iz telesu prijaznega medicinskega silikona in je izjemno mehak ob stiku s kožo. Zahvaljujoč vodoodporni izdelavi (IPX7) lahko vibrator uporabljaš tudi pod tušem ali v kopalni kadi in se tam predaš njegovim zapeljivim vibracijam. Vgrajene baterije lahko ponovno napolniš s priloženim polnilnim kablom USB.
| Širina: | 40 mm |
| Barva: | Siva, Turkizna |
| Primerno za: | Ženske |
| Teža: | 180.71 g |
| Višina: | 63 mm |
| Dolžina: | 221 mm |
| Z vibracijo: | Da |
| Stimulacija: | Nožnično |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Baterija: | Akku |
| Material: | ABS, plastika, Silikon |
Short relaxation that takes you right to the edge. Good.
Short relaxation that takes you right to the edge. Good.
Somehow it just doesn’t really turn me on.
Wow, this one's got it all!
An absolute favorite product 3.
Feels wonderful and soothing inside.
Awesome toy, my wife absolutely loves it.
Hits the spot every time.
Pinpoint stimulation with a wow factor!
The A-spot vibrator's perfect shape targets just the right places. The curved tip is spot on, and strong vibrations deliver intense orgasms like never before. Pleasant material, easy to handle a real treat for those eager to explore more!
A fascinating toy, but lacks a program to vibrate the tip alone at high frequencies, making its use a bit odd.
