Satisfyer Supernova
Satisfyer Supernova s tehnologijo Air-Pulse za intenzivne orgazme. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Satisfyer Supernova razvaja klitoris s čutnimi tlačnimi valovi, točko G pa z močnimi vibracijami. S svojim prožnim verižnim zglobom se silikonski vibrator prilagodi tvoji anatomiji in te osreči z optimalno stimulacijo.
| Prilagodljivo upogljiv | |
| Stimulira klitoris s tlačnimi valovi brez dotika in hkrati z vibracijami masira točko G | |
| Oba motorja je mogoče krmiliti ločeno, kar omogoča številne kombinacije vibracij |
| 15 let garancije | 2 motorja z ločenim upravljanjem |
| Telesu prijazen silikon | Vodoodporen (IPX7) |
| Način šepetanja | Priložen je magnetni polnilni kabel USB |
| Litij-ionska baterija | Enostavno čiščenje |
Satisfyer Supernova: dvojni užitek s tlačnimi valovi in masažo točke G
S Satisfyer Supernova je naš Rabbit prejel nadgradnjo: Ta vibrator se prilagodi vsaki obliki telesa in tako omogoča individualni užitek. Medtem ko elegantno ukrivljen ud s prodornimi vibracijami masira tvojo točko G, zunaj tlačni valovi poskrbijo za globinsko stimulacijo klitorisa. Zahvaljujoč tehnologiji Silikon Flex in verižnemu zglobu v njegovi notranjosti, je Satisfyer Supernova mogoče preprosto nastaviti tako, da vibrator s tlačnimi valovi popolno zadene tvojo vročo točko in izjemno intenzivno prenaša svoje vibracije. Da pri tem ne izgubiš oprijema, je njegov ročaj oblikovan nekoliko širše.
Z dvema zmogljivima motorjema lahko upravljaš neodvisno drug od drugega, z 10 različnimi vibracijskimi programi in 11 stopnjami jakostmi pa ponujata nešteto kombinacij in raznolikih trenutkov.
Satisfyer Supernova: dodatne prednosti Rabbit vibratorja
Satisfyer Supernova je izdelan iz medicinskega silikona in zato izjemno nežno objame tvoje erogene cone od znotraj in zunaj. Ker je vodoodporen (IPX7), je primeren tudi za uporabo pod tušem ali v kopalni kadi, tako da se ti ni treba odpovedati užitkom niti v osvežujoči vodi.
Po uporabi lahko vibrator preprosto očistiš z mlačno vodo in čistilom za erotične izdelke. Priloženi polnilni kabel USB zagotavlja, da je hitro ponovno pripravljen na strastne trenutke užitka.
| Širina: | 92 mm |
| Barva: | Bela, Jagodičevje, Roza |
| Primerno za: | Ženske |
| Teža: | 163.96 g |
| Višina: | 37 mm |
| Dolžina: | 169 mm |
| S tlačnimi valovi: | Da |
| Z vibracijo: | Da |
| Stimulacija: | Klitorisno, Nožnično |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Baterija: | Akku |
| Material: | ABS, plastika, Silikon |
It’s fun and has the effect just as described.
The color takes some getting used to for me, but that’s just because I prefer black.
It’s fun and has the effect just as described.
The color takes some getting used to for me, but that’s just because I prefer black.
It’s fun and has the effect just as described.
The color takes some getting used to for me, but that’s just because I prefer black.
Well, after the Sunray it’s only my second favorite. Still a great choice. . . but as a freebie it’s a nice extra.
Well, after the Sunray it’s only my second favorite. Still a great choice. . . but as a freebie it’s a nice extra.
Well, after the Sunray it’s only my second favorite. Still a great choice. . . but as a freebie it’s a nice extra.
It wasn’t a big hit, but as we all know, every woman’s different.
It wasn’t a big hit, but as we all know, every woman’s different.
It wasn’t a big hit, but as we all know, every woman’s different.
It’s relatively loud and a bit fiddly to control. A one touch instant off button would be great. Right now you have to click through all the levels. That really gets annoying.