Satisfyer Rrrolling Explosion
Satisfyer Rrrolling Explosion za edinstvene vrhunce. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
Cena vklj. 22% DDV s pribitkom stroškov pošiljanja
Pripravljeno za odpremo po 1–2 dneh
- Info: Ta izdelek je izključen iz vseh kuponov
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Naš Rrrolling Explosion združuje močne vibracije z inovativno stimulativno kroglico v notranjosti. Inovativna tehnologija v kombinaciji z elegantnim dizajnom s pomočjo natančne ergonomije stimulira točko G in poskrbi za dih jemajoče orgazme.
| Vrtljiva kroglica s premikanjem navzgor in navzdol | |
| Popolnoma zasnovan za doseganje točke G za intenzivno stimulacijo | |
| Izdelano iz izjemno mehkega, koži prijaznega medicinskega silikona, ki je ob stiku s kožo zelo gladek in izjemno higienski |
| 15-letna garancija | Uporaba za pare |
| Čutna stimulacija točke G | 12 vibracijskih programov |
| 7 hitrosti vrtenja | Vodoodporen IPX7 |
| Enostavno čiščenje | Telesu prijazen silikon |
| Priložen je magnetni polnilni kabel USB | Litij-ionska baterija |
| Način šepetanja | |
Satisfyer Rrrolling Explosion: Nov način stimulacije točke G
Inovativni Satisfyer Rrrolling Explosion prepriča z dvojno stimulacijo v eni napravi: Poleg 12 močnih vibracijskih programov z majhno kroglico v glavi ponuja novo vrsto stimulacije tvoje vroče točke! Premikanje kroglice navzgor in navzdol je mogoče enostavno prilagoditi z intuitivnim upravljanjem in tako poskrbeti za intenzivnejšo, še neznano stimulacijo tvoje točke G. Ker lahko obe vznemirljivi funkciji upravljaš neodvisno drugo od druge, Rrrolling Explosion ustvari popolnoma individualno erotično izkušnjo. Z 12 načini vibriranja in 7 hitrostmi vrtenja imaš na voljo številne možne kombinacije – odvisno od tvojih osebnih občutkov!
Vibrator za točko G z natančnostjo
Elegantni vibrator je s svojim svilnato gladkim silikonom enostaven za vstavljanje in čiščenje, hkrati pa je mat površina s kovinskim elementom modela Rrrolling Explosion prava paša za oči. Ergonomsko ukrivljen Satisfyer se popolno prilega tvoji roki, da optimalno doseže točko G in tako v kombinaciji s kroglico poskrbi za dih jemajoče orgazme. Ni se ti treba ustaviti niti v vodi: Zahvaljujoč vodoodporni (IPX7) izdelavi je vibrator zabaven spremljevalec tudi pod tušem ali kopalni kadi.
| Širina: | 36 mm |
| Barva: | Črna |
| Primerno za: | Ženske |
| Teža: | 116 g |
| Višina: | 62 mm |
| Dolžina: | 220 mm |
| Z vibracijo: | Da |
| Stimulacija: | Nožnično |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Baterija: | Akku |
| Material: | ABS, plastika, Silicone |
The shape combined with the vibration is absolutely incredible! It can be used both anally and vaginally, and it’s great for beginners too.
I was skeptical at first, but that turned out to be unnecessary. The finish is excellent and feels really pleasant. I like the settings too. I had to get used to it and play around with it a bit. But it’s definitely a lot of fun.
Quite nice, but not mind-blowing.
Barely noticeable.
Nice rrrroooollling sensation.
As expected from Satisfyer, great quality. It also looks very chic.
Vibrations are easy to control, with lots of variety.
Very surprising sensations from the Rrrolling Explosion.
You barely feel the ball inside, but it's a great idea for external use. I was thrilled to discover that its long, slim form and curve hit the A-spot. Fantastic!
Everything is awesome, with or without a partner.
Super, very good.
Mega fantastic toy, perfect for couples or singles.