Satisfyer G-Spot Flex 4 Connect App
Aplikácia Satisfyer G-Spot Flex 4 Connect pre jedinečné vyvrcholenia. Neutrálna doprava ✔️ Rýchle dodanie ✔️ Bezpečná platba!
- Názov výrobcu: Triple A Import GmbH
- Adresa: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
S G-Spot Flex 4 Connect App zažiješ mimoriadne talentovaného milovníka. Vďaka vnútri umiestnenému drôtu sa iba jedným pohybom ruky stane z vibrátora bodu G vibrátor Rabbit. Ovládaj ho prostredníctvom aplikácie Satisfyer Connect užívaj si individuálnu erotiku.
| Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou Satisfyer – k dispozícii pre iOS a Android | |
| Anatomicky optimalizovaný: Nastaviteľný uhol stimulácie | |
| Dokonale navrhnutý, aby zasiahol bod G pre intenzívnu stimuláciu |
| 15 ročná záruka | Možnosť flexibilného tvarovania |
| Ideálny na stimuláciu bodu G | Silikón šetrný k pokožke |
| Vodotesný (IPX7) | Možno použiť aj bez aplikácie |
| Nekonečná rozmanitosť programov prostredníctvom aplikácie | Tichý režim |
| Lítiovo-iónový akumulátor | Súčasťou balenia je magnetický nabíjací kábel USB |
| Jednoduché čistenie | |
Rozsiahle dobrodružstvá s G-Spot Flex 4 Connect App
Pripraviť sa, pozor, rozkoš: Tento mimoriadny vibrátor ponúka viacero možností stimulácie v jednom a je ideálnym výberom, aby si preskúmala svoje preferencie. Vďaka vnútri umiestnenému drôtu môžeš vibrátor bodu G použiť aj ako Rabbit, ktorý stimuluje bod G a klitoris. Sploštený driek so zaobleným zakončením pripomína jazyk, ktorý poláska celú tvoju vagínu. Presná stimulácia bodu G a precízne stimuly na tvojom púčiku rozkoše zaistia mimoriadne intenzívne zážitky.
Čo ešte dokáže G Spot Flex 4 Connect App?
Vo vyrovnanom stave, teda ako klasický vibrátor bodu G, poskytuje erotický univerzál vďaka svojmu ohnutému spodnému drieku ako držadlo, jeho pevné udržanie v ruke aj vtedy, keď zas bude divoko. Mäkký silikón jemne rozmaznáva tvoju pokožku a opatrne do teba vkĺzne, zatiaľ čo si môžeš z 12 rôznych vibračných programov vybrať svoj obľúbený pre nebeské vzrušenie. Vďaka vodotesnému (IPX7) spracovaniu je G-Spot Flex 4 Connect App taktiež aj horúcim „spoluhráčom“ v sprche alebo vani. Ovládaj vibrátor prostredníctvom aplikácie Satisfyer Connect a vychutnaj si exkluzívne zážitky: Dosiahni vyvrcholenie za horúcich hudobných rytmov, vytvor si úplne osobné vibračné vzory alebo odovzdaj ovládanie hračky tvojmu miláčikovi, aby si s čistou hlavou prechádzala od jedného orgazmu k druhému.
Názov Bluetooth a logo Bluetooth sú registrované značky a vlastníctvom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. Používanie týchto značiek spoločnosťou EIS GmbH prebieha na základe licencie. Apple a logo Apple sú registrované značky spoločnosti Apple Inc. Google Play a logo Google Play sú značky spoločnosti Google LLC.
| Šírka: | 38 mm |
| Farba: | Modrá |
| Vhodné pre: | Mužov, Ženy |
| Hmotnosť: | 96 g |
| Výška: | 32 mm |
| Dĺžka: | 195 mm |
| S vibráciami: | Áno |
| Stimulácia: | Análna, Klitorisu, Vaginálna |
| Vodonepropusnost (IPX7): | Áno |
| Batéria: | akumulátor |
| Materiál: | Silicone |
| Kompatibilné s aplikáciou Satisfyer Connect: | Áno |
Po druhom pokuse to prestalo fungovať.
Dobré vibrácie, perfektne zasahuje do miesta
V strede sa to rýchlo zlomilo, ale funguje to celkom dobre.
Ľahko sa vkladá a vibrácie a silikón sú príjemné. Je tiež veľmi flexibilný a dá sa ohnúť v strede. Veľkosť je vhodná aj vtedy, ak ste tam dole dosť stiesnení. Preto ho môžem len odporúčať.
Môže ísť, nemá zmysel a neplní mi svoj účel
Satisfyer products consistently offer top-notch quality, with nothing negative to report on any of their products.
Does what it’s supposed to do.
Satisfyer Lubrikačný gél na vodnej báze Naughty Neutral
Lubrikačný gél Satisfyer na vodnej báze Cooling Comfort