Satisfyer Heat Climax Connect App
Aplikácia Satisfyer Heat Climax Connect pre horúce hry v posteli. Neutrálna doprava ✔️ Rýchle dodanie ✔️ Bezpečná platba!
- Názov výrobcu: Triple A Import GmbH
- Adresa: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Náš análny vibrátor Heat-Climax so svojím objemným a zaobleným zakončením ťa rozmazná stimulačnou hrejivou funkciou a silnými vibráciami. Zvodne hladký silikón z neho robí perfektný a prirodzený „doplnok“, aby prebudil tvoju vášeň!
| Kompatibilné s bezplatnou aplikáciou Satisfyer – k dispozícii pre iOS a Android | |
| Zmyselná hrejivá funkcia sa v kombinácii s vibráciami postará o intenzívny stimulujúci zážitok | |
| Unisex: Prístroj môžu používať všetky pohlavia |
| 15 ročná záruka | Zmyselná stimulácia prostaty |
| Silikón šetrný k pokožke | Vodotesný (IPX7) |
| Možno použiť aj bez aplikácie | Upraviteľné prednastavené programy |
| Nekonečná rozmanitosť programov prostredníctvom aplikácie | Tichý režim |
| Lítiovo-iónový akumulátor | Súčasťou balenia je magnetický nabíjací kábel USB |
| Jednoduché čistenie | |
Satisfyer Heat Climax: Análny vibrátor s hrejivou funkciou
O zmyselnú análnu stimuláciu sa Satisfyer Heat Climax postará ovládaním prostredníctvom aplikácie! Análny vibrátor je ergonomicky ohnutý a tvarovaný, takže ťa príjemne „vyplní“ a s umením rozmazná tvoje „zadné dvierka“. K tomu sa pridá aj príjemná hrejivá funkcia, ktorá sa svojimi telesnej teplote blízkymi 39° postará o autentický a realistický pocit. Navyše podporuje blažené teplo prekrvenie, čo ešte viac zintenzívni stimuláciu tvojich „zadných dvierok“.
Na základe svojho zahnutého tvaru je Satisfyer Heat Climax veľmi dobre vhodný na masáž prostaty: Pritom „natrafí“ hladké a zaoblené zakončenie priamo na tvoj „horúci bod“. Pomocou Heat Climax ale môžeš stimulovať aj svoj bod G – hrejivý vibrátor je totiž unisex a používať ho môžu všetky pohlavia. Ak chceš vibrátor použiť po análnej stimulácii vaginálne, mysli, prosím, na jeho dôkladné vyčistenie a dezinfekciu.
Hrejivý vibrátor s ovládaním aplikáciou
12 prednastavených programov môžeš ovládať prostredníctvom ovládacej plochy na držadle hračky. Vďaka praktickému prídržnému krúžku máš aj počas divokejších momentov všetko pevne v rukách. Navyše môžeš hrejivý vibrátor ovládať prostredníctvom bezplatnej aplikácie Satisfyer Connect, ktorá je dostupná pre iOS alebo Android, a ktorá ti ponúka napínavé funkcie, ako napr. diaľkové ovládanie, hudobné vibrácie alebo dizajnéra vibrácií. Funkcie sú nekonečné – a máš čo objavovať!
Keďže je Satisfyer Heat Climax vyrobený z nedráždivého silikónu, je mimoriadne hygienický a jemný k tvojej pokožke. Vďaka vodotesnému (IPX7) spracovaniu ťa bude sprevádzať aj pod sprchou alebo vo vani. Po rozsiahlych „hrátkach“ môžeš integrované akumulátory znovu nabiť priloženým nabíjacím káblom USB.
Názov Bluetooth a logo Bluetooth sú registrované značky a vlastníctvom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. Používanie týchto značiek spoločnosťou EIS GmbH prebieha na základe licencie. Apple a logo Apple sú registrované značky spoločnosti Apple Inc. Názov Android a logo Android-Logo sú značky a vlastníctvom spoločnosti Google LLC.
| Šírka: | 53 mm |
| Farba: | Čierna |
| Vhodné pre: | Mužov, Ženy |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Výška: | 42 mm |
| Dĺžka: | 207 mm |
| S vibráciami: | Áno |
| Stimulácia: | Análna |
| Vodonepropusnost (IPX7): | Áno |
| Batéria: | akumulátor |
| Materiál: | ABS umelá hmota, medizinisches Silikon |
| Kompatibilné s aplikáciou Satisfyer Connect: | Áno |
Ako análna hračka je pre mňa nepoužiteľný: moja prostata nič necíti. Ako masážny prístroj na krk s teplom je však celkom v poriadku.
Veľmi dobrý produkt
Spĺňa všetky očakávania
Skvelé zariadenie, ale musí sa zmestiť dozadu . Ale veľmi pekné!
Je to veľká zábava pre dvoch ľudí. Kombinácia vibrácií a dodatočného tepla vytvára nový zážitok.
Je to jednoducho zábava, a to ako samostatne, tak aj ešte viac prostredníctvom aplikácie.
Veľmi príjemný pocit pri používaní
Príliš široký pre začiatočníkov
Táto vec je skvelá. Bohužiaľ, môžete dať iba 5 hviezdičiek.
Môj nový obľúbený