Satisfyer Elastic Joy
Satisfyer Elastic Joy pre pestrú stimuláciu tvojich erotogénnych zón. Neutrálna doprava ✔️ Rýchle dodanie ✔️ Bezpečná platba!
- Názov výrobcu: Triple A Import GmbH
- Adresa: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Satisfyer Elastic Joy je vybavený 2 motormi a flexibilným drôtom a môžete ho ohnúť do rôznych tvarov. Či už ako partnerský vibrátor, krúžok na penis alebo prikladací vibrátor – Elastic Joy vyniká vďaka svojmu tvaru.
| Flexibilne tvarovateľný pre všestranné možnosti použitia | |
| Ideálny pre páry | |
| Samostatne ovládateľné motory možno vzájomne kombinovať, vďaka čomu vznikne 100 rôznych kombinácií vibrácií |
| 15 ročná záruka | 2 motory plné sily |
| Silikón šetrný k pokožke | Vodotesný (IPX7) |
| Jednoduché čistenie | Tichý režim |
| Lítiovo-iónový akumulátor | Súčasťou balenia je magnetický nabíjací kábel USB |
Individuálne potešenie s multifunkčným vibrátorom Satisfyer Elastic Joy
Vďaka svojej všestrannosti si Satisfyer Elastic Joy omotá každého okolo prsta: Flexibilný multifunkčný vibrátor môžeš ohnúť do najrôznejších polôh a prispôsobiť si ho individuálnym potrebám a preferenciám. Je vhodný na stimuláciu prsných bradaviek, ako aj na stimuláciu klitorisu alebo bodu G. Elastic Joy možno použiť aj na análnu stimuláciu a cielenú masáž prostaty – závisí od toho, čo s ním máte v pláne! Do špičky sa zužujúci tvar objemného, zasúvateľného konca presne masíruje bod G a mimoriadne poteší pokročilých.
Keď roztiahneš obe úzke miesta v strednej časti Elastic Joy, získaš v okamihu krúžok na penis – no tento všestranný talent môžeš takisto skvele použiť na rozmaznávanie ďalších erogénnych zón zmyselnými vibráciami. Hlavné ale je: Užívajte si to a skúšajte nové veci! Oba motory v koncoch Elastic Joy môžeš ovládať nezávisle od seba: Každý motor ťa rozmazná 7 vibračnými rytmami a 3 intenzitami vibrácií.
Ešte viac zábavy vo vani
Vzrušujúci partnerský vibrátor je vodotesne (IPX7) spracovaný a bude vás počas hodín plných rozkoše s radosťou sprevádzať aj pod sprchou alebo vo vani. A čo výdrž? Všetko v pohode: Vďaka jeho integrovaným akumulátorom sa Elastic Joy dá úplne jednoducho nabiť cez priložený magnetický nabíjací kábel USB, aby vás mohol znova a znova potešiť.
| Šírka: | 32.5 mm |
| Farba: | Fialový, Červená, Žltá |
| Vhodné pre: | Páry |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Výška: | 23.2 mm |
| Dĺžka: | 199 mm |
| S vibráciami: | Áno |
| Vodonepropusnost (IPX7): | Áno |
| Batéria: | akumulátor |
| Materiál: | Silikón |
Funguje, dobre sa nabíja a materiál je odolný.
Milujem tento kúsok
Výkonné motory, príjemné na pokožku. Jeho elasticita ho robí veľmi vzrušujúcim v širokej škále polôh. Veľmi atraktívne pre milovanie medzi dvoma ľuďmi.
Je to v poriadku, ale vibrácie by mohli byť silnejšie.
Veľmi dobrý nástroj
Zábava bez konca
Všestranné a silné vibrácie tam, kde fungujú najlepšie.
Ultra všestranný. Ak máte dostatok fantázie, môžete s tým veľa urobiť. Motory sú umiestnené v hornej a dolnej časti a sú veľmi výkonné. Je tiež ultra tichý.
Zábavné, ale chvíľu si treba zvyknúť
Príliš mäkký na niektoré účely, preto nie je vhodný ako krúžok na penis.