Satisfyer Supernova
Satisfyer Supernova s technológiou Air-Pulse Technology pre intenzívne orgazmy. Neutrálna doprava ✔️ Rýchle dodanie ✔️ Bezpečná platba!
- Názov výrobcu: Triple A Import GmbH
- Adresa: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Satisfyer Supernova rozmaznáva klitoris svojimi zmyselnými tlakovými vlnami a bod G silnými vibráciami. Vďaka flexibilnému reťazovému kĺbu sa silikónový vibrátor prispôsobí tvojej anatómii a obšťastní ťa optimálnou stimuláciou.
| Možnosť flexibilného tvarovania | |
| Stimuluje klitoris bezdotykovými tlakovými vlnami a súčasne masíruje vibráciami bod G | |
| Oba motory možno ovládať samostatne, vďaka čomu vzniká nespočet vibračných kombinácií |
| 15 ročná záruka | 2 samostatne ovládateľné motory |
| Silikón šetrný k pokožke | Vodotesný (IPX7) |
| Tichý režim | Súčasťou balenia je magnetický nabíjací kábel USB |
| Lítiovo-iónový akumulátor | Jednoduché čistenie |
Satisfyer Supernova: Dvojitá rozkoš vďaka tlakovým vlnám a masáži bodu G
So Satisfyer Supernova získal náš Rabbit upgrade: Tento vibrátor sa prispôsobí každému tvaru tela a umožňuje tak individuálne potešenie. Zatiaľ čo elegantne ohnutý výstupok masíruje tvoj bod G prenikavými vibráciami, postarajú sa tlakové vlny z vonkajšej strany o hlbokú stimuláciu klitorisu. Vďaka silikónovej technológii Flex a reťazovému kĺbu vo svojom vnútri dokážeš Satisfyer Supernova úplne jednoducho nastaviť tak, aby vibrátor tlakových vĺn perfektne zasiahol tvoj „horúci bod“ a prenášal svoje vibrácie mimoriadne intenzívne. Aby si pri tom nestratila perfektné držanie, je o niečo širšia aj jeho rukoväť.
Navyše môžeš nezávisle od seba ovládať oba motory, ktoré ti svojimi 10 rôznymi vibračnými programami a 11 intenzitami ponúkajú nespočetné možnosti kombinácií a pestré momenty.
Satisfyer Supernova: Rabbit a jeho ďalšie výhody
Satisfyer Supernova je zo silikónu medicínskej kvality a preto sa mimoriadne jemne prispôsobí zvnútra a zvonka tvojim erogénnym zónam. Okrem toho ti vďaka svojmu vodotesnému (IPX7) spracovaniu príde vhod aj pod sprchou alebo vo vani a tak si môžeš užívať aj v chladivom mokre.
Po použití môžeš vibrátor úplne jednoducho vyčistiť vlažnou vodou a čističom Toycleaner. Príslušný nabíjací kábel USB sa okrem toho postará o to, aby bol znovu a rýchlo pripravený na vášnivé chvíle plné rozkoše.
| Šírka: | 92 mm |
| Farba: | Biela, Bobuľová, Ružová |
| Vhodné pre: | Ženy |
| Hmotnosť: | 163.96 g |
| Výška: | 37 mm |
| Dĺžka: | 169 mm |
| S tlakovými vlnami: | Áno |
| S vibráciami: | Áno |
| Stimulácia: | Klitorisu, Vaginálna |
| Vodonepropusnost (IPX7): | Áno |
| Batéria: | akumulátor |
| Materiál: | ABS umelá hmota, Silikón |
Veľmi sa mi to páči.
Veľmi odporúčané.
Jedna z najlepších hračiek, aké vlastním :) má veľa funkcií a je zábavná
Nepáči sa mi to: trvá večnosť, kým to tam pasuje, a ani pri vyššom nastavení to veľmi nepomáha.
Kvalita spracovania je veľmi dobrá a ponúka rôzne prevádzkové režimy, ale môj partner si s týmto zariadením stále veľmi nerozumie. Okrem toho sa na jeho zapnutie a vypnutie musí použiť kombinácia klávesov, čo sa mi počas pohlavného styku zdá ťažké.
Dá sa s tým veľa robiť, skvelá výbava.
„Už dlho som nezažil taký zlý produkt“ je to pravdivé slovo.
Spĺňa svoj účel
Myslím si, že Satisfyer je celkom dobrý, ale stále má niekoľko nevýhod.
Po prvé, nabíjanie magnetickým káblom.
Často nedrží správne: pri zapojení zariadenia si musíte dávať pozor, aby vám nevykĺzol. Inak sa kábel opäť uvoľní, čo je otravné.
A ďalšia vec, ktorá sa mi nepáči, je, že vibrácie sa po vypnutí jednoducho zastavia: bolo by lepšie, keby sa postupne spomaľovali až kým nedosiahnu orgazmus.
Takto sa však náhle zastavia, čo je naozaj otravné. Inak si myslím, že Satisfyer je naozaj dobrý.
Môj absolútne najobľúbenejší a najpoužívanejší vibrátor so zaručenými orgazmami. Vyzerá to, akoby utieklo pred mimozemšťanmi, ale spôsobuje to, že sa ti tak silno urobí, že hrozí, že omdlieš. Keďže nie je príliš dlhý, je vhodný aj na použitie pri bolestiach brucha. Milujte sa a doprajte si!