Satisfyer Swordsman
Satisfyer Swordsman za večjo vzdržljivost pri ljubljenju. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Obroček za penis Satisfyer Swordsman z nastavljivo velikostjo okrepi erekcijo in zahvaljujoč učinku zastoja krvi podaljša ljubljenje. Obsežen, valovit stimulator klitorisa iz silikona hkrati stimulira oba partnerja z intenzivnimi vibracijami.
| Zmogljiv motor prenaša intenzivne ritme vibracij na celotni erotični izdelek | |
| Idealno za pare | |
| Izdelano iz izjemno mehkega, koži prijaznega medicinskega silikona, ki je ob stiku s kožo zelo gladek in izjemno higienski |
| 15-letna garancija | Večja vzdržljivost zaradi stimulativnega učinka zastoja krvi |
| Individualno nastavljiva tesnost | Telesu prijazen silikon |
| Vodoodporen IPX7 | 12 vibracijskih programov |
| Način šepetanja | Litij-ionska baterija |
| Priložen je magnetni polnilni kabel USB | Enostavno čiščenje |
Satisfyer Swordsman: Nastavljiv obroček za penis
Z izdelkom Satisfyer Swordsman iz silikona, lahko uživaš v grenko-sladkem učinku zastoja krvi, ki podaljša ljubljenje tako zate kot za tvojo ljubljeno osebo in ti zagotovi izjemno erekcijo! Ker je zahvaljujoč drsniku mogoče prilagoditi velikost silikonskega obročka za penis, je zlasti primeren za začetnike, ki iščejo ustrezen obroček.
Obsežni dražilnik z valovito strukturo bo razvajal tebe in tvojo ljubljeno osebo z 12 vibracijskimi programi, ki jih lahko enostavno upravljaš z gumbom z enim dotikom. Stimulator klitorisa je ob vsakem potisku na pravem mestu.
Še bolj zabavne igrice s Satisfyer Swordsman
Ker je obroček za penis izdelan iz silikona, je izjemno prožen in nežen ob stiku s kožo. Poleg tega je prinašalec užitka vodoodporen (IPX7) – zato te ne bo le spremljal v vlažnih območjih, kot sta kopalna kad ali tuš, ampak ga je mogoče enostavno očistiti s toplo vodo in blagim milom. Po številnih urah zabave lahko integrirane baterije ponovno napolniš s priloženim polnilnim kablom USB.
| Širina: | 50 mm |
| Barva: | Modra, Temno zelena |
| Primerno za: | Moške, Pare |
| Teža: | 57.5 g |
| Višina: | 38 mm |
| Dolžina: | 142 mm |
| Z vibracijo: | Da |
| Stimulacija: | Penis |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Baterija: | Akku |
| Material: | ABS, plastika, Silikon |
I think the size adjustment feature is really awesome.
I think the size adjustment feature is really awesome.
The battery was apparently defective. It switched off after about 3 minutes. Even though it was fully charged.
Well, I had to pay for the return shipping myself. Everywhere else you usually get a return label. . . You really should read the cancellation policy first.
The battery was apparently defective. It switched off after about 3 minutes. Even though it was fully charged.
Well, I had to pay for the return shipping myself. Everywhere else you usually get a return label. . . You really should read the cancellation policy first.
Fits perfectly-and the fun is included.
Pretty good, maybe a bit heavy when attached to the glans. Fun for couples too.
Its large size can be a bit much.
The motor is powerful and versatile thanks to its fixing option, top-notch.
Not bad, but not very intense.
Guaranteed to hit the spot