Satisfyer Lolli Plug 2
Satisfyer Lolli Plug 2 za intenzivne igrice z zadnjimi vratci. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
S svojima 2 motorjema in močnimi vibracijami je analni vibrator Lolli-Plug 2 pravi lepotec. Kroglasta struktura je izdelana iz mehkega silikona, za varno uporabo pa je zaključena s širokim podstavkom.
| 12 različnih in močnih vibracijskih programov | |
| 2 močna motorja prenašata močan ritem vibracij po celotni igrački | |
| Primerno za vse spole |
| 15 let garancije | Izjemno močna, globoka vibracija |
| Koži prijazen silikon | Vodotesno (IPX7). |
| Preprosto čiščenje | Način šepetanja |
| Litij-ion baterija | Vključno z magnetnim kablom USB |
Satisfyer Lolli-Plug 2: vibrirajoči analni čep
Uživaj v čutnih analnih masažah in masažah prostate s Satisfyer Lolli-Plug 2: analni vibrator z naraščajočo kroglasto strukturo navduši s svilnato, gladko površino iz telesu prijaznega silikona in je primeren za moške in ženske. 12 vibracijskih programov na 2 motorjih je mogoče upravljati prek intuitivnega upravljalnega polja.
Katere dodatne prednosti ponuja analni vibrator?
Ker je Lolli-Plug 2 vodoodporen (IPX7), te bo z veseljem spremljal tudi pod tušem ali v kopalni kadi – poleg tega ga lahko brez težav in enostavno očistiš s toplo vodo in blagim milom. Da se lahko brez skrbi prepustiš svoji nasladi, je analni vibrator opremljen s širokim podstavkom, ki hkrati deluje kot ročaj.
Če izdelku Lolli-Plug 2 zmanjka sape, lahko njegove vgrajene baterije ponovno napolniš s priloženim polnilnim kablom USB. Za igranje pri zadnjih vratcih vedno priporočamo uporabo lubrikanta na vodni osnovi. Lubrikanti podjetja Satisfyer so na voljo v več različicah in poskrbijo za gladko izkušnjo.
| Širina: | 62.7 mm |
| Barva: | Siva, Temno zelena |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Teža: | 68,30 g |
| Višina: | 30,1 mm |
| Dolžina: | 142 mm |
| Z vibracijo: | Da |
| Stimulacija: | Analno |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Baterija: | Akku |
| Material: | ABS, plastika, Silikon |
Great toy : it would be even better if it could also be controlled via app or remote.
Great toy : it would be even better if it could also be controlled via app or remote.
Very high quality silicone with a sleek, modern shape. The beads are nicely graduated and feel great in terms of thickness. For total beginners, it might look a bit on the larger side.
Very high quality silicone with a sleek, modern shape. The beads are nicely graduated and feel great in terms of thickness. For total beginners, it might look a bit on the larger side.
Super good. Highly recommended.
Super good. Highly recommended.
Awesome toyslightly long, but the vibration patterns are outstanding.
Awesome toyslightly long, but the vibration patterns are outstanding.
My wife loves it
My wife loves it