Satisfyer Power Masturbator Connect App
Satisfyer Power Masturbator za nov občutek samozadovoljevanja. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Pusti se razvajati z masturbatorjem Satisfyer Power in uživaj v intenzivnih vibracijah, vznemirljivi strukturi in možnosti upravljanja prek aplikacije. Kul dizajn dopolnjuje prilagodljiv silikonski ud in praktični ročaj.
| | Združljiv z brezplačno aplikacijo Satisfyer – na voljo za iOS in Android |
| | Stimulira celoten penis |
| Zahvaljujoč svoji vodoodporni površini (IPX7) je ta erotični izdelek mogoče varno uporabljati v vodi in lahko očistiti |
| 15-letna garancija | Stimulira celoten penis |
| Telesu prijazen silikon | Vodoodporen (IPX7) |
| Lahko se uporablja tudi brez aplikacije | Prednastavljeni programi, ki jih je mogoče urejati |
| Neskončna raznolikost programov prek aplikacije | Način šepetanja |
| Litij-ionska baterija | Priložen je magnetni polnilni kabel USB |
| Enostavno čiščenje | |
Masturbator Satisfyer Power: Masturbator z upravljanjem prek aplikacije
Masturbator Satisfyer Power te navduši s kombinacijo intenzivnih vibracij, prilagodljivo silikonsko obliko in združljivostjo z brezplačno aplikacijo Satisfyer Connect. Masturbator stimulira zgornji del penisa in te razvaja s prilagodljivimi krili, ki z notranjo, žlebasto strukturo poskrbijo za dodatno masiranje. Ker je ud masturbatorja izdelan iz telesu prijaznega silikona, ni le posebej koži prijazen in higienski, temveč tudi tesno in s popolnim prileganjem obda tvojega korenjaka. Masturbator Satisfyer Power je opremljen s 14 prednastavljenimi vibracijskimi programi, ki jih lahko upravljaš prek upravljalnega polja na praktičnem ročaju.
Toda masturbator Power zmore še več: Upravljaš ga lahko prek brezplačne aplikacije Satisfyer Connect, kar poskrbi za dodatno raznolikost in številne vznemirljive funkcije. Ustvari lastne vzorce vibriranja, poveži masturbator s svojim računom storitve Spotify, ustvari programe, ki temeljijo na hrupu iz okolice, ali dovoli ljubljeni osebi, da prek spleta upravlja s Satisfyerjem po vsem svetu. Aplikacija je na voljo za iOS in Android.
Silikonski masturbator: Masturbator Satisfyer Power
Silikonski masturbator je prav tako vodoodporen (IPX7) in te bo razveselil pod tušem, v kopalni kadi ali v drugih vlažnih prostorih: Lahko ga enostavno očistiš pod toplo vodo z blagim milom. Po uspešnih vrhuncih lahko integrirane baterije s priloženim polnilnim kablom USB ponovno napolniš za naslednjo uporabo.
Besedna znamka in logotipi Bluetooth® so zaščitene blagovne znamke v lasti družbe Bluetooth SIG, Inc., ki je podjetju EIS GmbH podelila licenco za njihovo uporabo. Apple, logotip Apple in Apple Watch so blagovne znamke družbe Apple Inc. Google Play in logotip Google Play sta blagovni znamki družbe Google LLC.
| Širina: | 60 mm |
| Barva: | Črna/Srebrna |
| Primerno za: | Moške |
| Teža: | 344 g |
| Višina: | 64 mm |
| Dolžina: | 260 mm |
| Z vibracijo: | Da |
| Stimulacija: | Penis |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Baterija: | Akku |
| Material: | ABS, plastika, Silikon |
| Združljivost aplikacije atisfyer Connect: | Da |
Very practical. I always keep it on my nightstand.
Very nice toy that feels really good.
Pretty tingly. Especially in rabbit mode : )
Like everything else from Satisfyer Men. . . Total junk, much too small and doesn’t feel good at all.
It was okay : value for money was so so.
Doesn’t work for me.
Intense vibrationsgreat, just like everything from this brand.
A bit confusing at first, but it does its job brilliantly.
Basically okay, but… Connecting takes ages, and the app is basically full of escorts asking for money for “help” after 30 minutes my phone battery is dead... my penis keeps slipping through the slit so I’d rather use the Lovense Max 2 with its real-sex function and it’s also way quieter than this one.
The silicone cover on the control buttons is coming loose and now hangs freely. That means you can’t simply use or clean it with water.