Satisfyer Lolli Plug 1
Satisfyer Lolli Plug 1 za intenzivne igrice z zadnjimi vratci. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Za intenzivne vibracije analnega vibratorja Lolli-Plug 1 poskrbita 2 motorja. Diamantna struktura čepa zagotavlja dodatno stimulacijo. Širok podstavek in mehak silikon zagotavljata varno, predano igro.
| 12 različnih in močnih vibracijskih programov | |
| 2 močna motorja prenašata močan ritem vibracij po celotni igrački | |
| Primerno za vse spole |
| 15 let garancije | Izjemno močna, globoka vibracija |
| Koži prijazen silikon | Vodotesno (IPX7). |
| Preprosto čiščenje | Način šepetanja |
| Litij-ion baterija | Vključno z magnetnim kablom USB |
Satisfyer Lolli-Plug 1: vibrirajoči analni čep za moške in ženske
Osreči svoja zadnja vratca s Satisfyer Lolli-Plug 1: analni vibrator navduši s stožčasto strukturo in 2 motorjema, ki te čutno stimulirata. Njegova gladka površina iz telesu prijaznega silikona omogoča izjemno enostavno vstavljanje, širok podstavek v obliki črke T, ki hkrati deluje tudi kot ročaj, pa zagotavlja varno zabavo. Analni vibrator podjetja Satisfyer je primeren za moške in ženske ter za masažo prostate. Zahvaljujoč njegovi vodoodporni izdelavi (IPX7) lahko Lolli-Plug 1 uporabljaš tudi pod tušem, v kopalni kadi ali zasebnem bazenu.
Če izdelku Lolli-Plug 1 po več urah zmanjka sape, lahko njegove vgrajene baterije ponovno napolniš s priloženim polnilnim kablom USB.
Kaj moram upoštevati pri uporabi analnih erotičnih izdelkov?
Ob uporabi analnih vibratorjev priporočamo dodatno uporabo lubrikanta na vodni osnovi. Lubrikanti podjetja Satisfyer so na voljo v več različicah in idealno dopolnjujejo analno zabavo.
| Širina: | 71,1 mm |
| Barva: | Antracitna, Bordeaux |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Teža: | 66.5 g |
| Višina: | 32,4 mm |
| Dolžina: | 139,3 mm |
| Z vibracijo: | Da |
| Stimulacija: | Analno |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Baterija: | Akku |
| Material: | ABS, plastika, Silikon |
Just insanely good! . Sadly, there’s no support for the Connect app.
Just insanely good! . Sadly, there’s no support for the Connect app.
The Lolli Plug is absolutely fantastic! The tapered tip makes it easy to insert, and the gentle wave shape plus the relatively slim diameter make it great for beginners. The smaller diameter really helps with that.
So it’s definitely very beginner friendly.
The Lolli Plug is absolutely fantastic! The tapered tip makes it easy to insert, and the gentle wave shape plus the relatively slim diameter make it great for beginners. The smaller diameter really helps with that.
So it’s definitely very beginner friendly.
Not really for me, but I’m sure it’ll be great for others.
Discreet and comfortable.
The material absorbs scents quite strongly.
Unfortunately, it’s surprisingly small. Otherwise, it’s pretty good.
Well-made, looks good, and does exactly what it's supposed to do.
Not too big, not too small. Feels nice.