Komplet masturbacijskih jajčk, 3 kosi – Riffle
Komplet masturbacijskih jajčk Satisfyer, 3 kosi – Riffle za nov občutek samozadovoljevanja. Nevtralna pošiljka ✔️ Hitra dostava ✔️ Varno plačilo!
- Ime proizvajalca: Triple A Import GmbH
- Naslov: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
S svojo koži podobno teksturo naša igračka SF Masturbator Eggs zagotavlja užitek tako celotnega penisa kot tudi njegove glavice. Različne notranje oblike presenetijo in navdušijo z raznolikostjo občutkov. Zahvaljujoč inovativni kibernetski koži ni treba uporabljati lubrikanta.
| Izdelan je iz gladkega hidroaktivnega TPE, ki ga je mogoče navlažiti z majhno količino vode ali sline. | |
| Zaradi svoje kompaktne velikosti je popoln sopotnik | |
| Stimulira celoten penis |
| Razburljiva struktura | Primerno za na pot |
| Predvideno za enkratno uporabo | |
Satisfyer Masturbator Egg: Praktični pripomoček za samozadovoljevanje za na pot
S Satisfyer Riffle Masturbator Egg si vedno preskrbljen. Masturbacijski jajček je namenjen za enkratno uporabo: Dizajn je v obliki jajčke, diskreten in je zato idealen za hitro rešitev na poti. Material jajčk je prilagodljiv, hidroaktiven TPE, ki se ga lahko navlaži z majhno količino vode ali sline in tako zagotovi nemoten užitek z gladkimi občutki. Uživanje na poti še nikoli ni bilo tako enostavno – zahvaljujoč inovativnemu materialu ni potreben dodatni lubrikant
Zapeljive brazde te razvajajo z vsakim gibom in hkrati tudi izjemno čutno stimulirajo.
| Širina: | 52.3 mm |
| Barva: | Svetlo zelena |
| Primerno za: | Moške |
| Teža: | 165.30 g |
| Višina: | 49.3 mm |
| Dolžina: | 68.5 mm |
| Vodotesen (IPX7): | Da |
| Material: | ABS, plastika, TPE |
Lovely little pocket toy, perfect for on the godefinite buy recommendation.
This toy is really great
Very good, does exactly what it’s supposed tosimply wonderful!
The quality is excellent and these toys really add fun to a relationship!
Feels great, it's totally worth it!