Satisfyer Pro To Go 3
Satisfyer Pro To Go 3 s technológiou Air-Pulse Technology pre intenzívne orgazmy. Neutrálna doprava ✔️ Rýchle dodanie ✔️ Bezpečná platba!
- Názov výrobcu: Triple A Import GmbH
- Adresa: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
So Satisfyer Pro To Go 3 máš na cestách vždy istotu: Vibrátor tlakových vĺn zo silikónu stimuluje klitoris tlakovými vlnami, ako aj vibráciou a vďaka kompaktnému dizajnu sa dá jednoducho prepravovať.
| Súčasná stimulácia klitorisu tlakovými vlnami a vibráciami | |
| Vyrobený zo super mäkkého silikónu medicínskej kvality, ktorý je šetrný k pokožke, príjemný na dotyk a mimoriadne hygienický | |
| Vďaka vodotesnému povrchu (IPX7) možno túto hračku bezpečne používať vo vode a jednoducho čistiť |
| 15 ročná záruka | Stimulácia klitorisu tlakovými vlnami a vibráciou |
| Silikón šetrný k pokožke | Vodotesný (IPX7) |
| 11 intenzít tlakových vĺn + 12 vibračných programov | 2 samostatne ovládateľné motory |
| Tichý režim | Jednoduché čistenie |
| Súčasťou balenia je magnetický nabíjací kábel USB | Lítiovo-iónový akumulátor |
Satisfyer Pro To Go 3: Kompaktný vibrátor tlakových vĺn na cesty
Nechaj sa so Satisfyer Pro To Go 3 rozmaznávať na cestách! Uži si kombináciu tlakových vĺn a vibrácií: 2 silné motory s 11 intenzitami tlakových vĺn a 12 vibračnými programami sa postarajú o zmyselnú stimuláciu klitorisu a poskytnú ti nespočetné možnosti kombinácie – od jemných až po intenzívne.
Vďaka okrúhlemu tvaru ti vibrátor tlakových vĺn padne počas používania dobre do ruky. Elegantné dizajnové „vychytávky“ dotvárajú ušľachtilý dizajn vibrátora. Navyše zaberá kompaktný tvar v batožine, alebo v kabelke takmer žiadne miesto – vďaka tomu je Satisfyer Pro To Go 3 ideálnym sprievodcom na tvoju nasledujúcu cestu!
Aké ďalšie výhody ti ponúka Satisfyer Pro To Go 3?
Vláčna prikladacia hlava vibrátora je z hygienického silikónu šetrného k telu, ktorý je mimoriadne hebký na pokožke. Pro To Go 3 ťa obšťastní aj pod vodou: Prikladací vibrátor je vodotesne (IPX7) spracovaný a dobre vyzerá aj pod sprchou alebo vo vani. Po použití môžeš vibrátor umyť teplou vodou a jemným mydlom. Integrované akumulátory môžeš následne znovu nabiť priloženým nabíjacím káblom USB.
| Šírka: | 86 mm |
| Farba: | Modrá, Ružová, Čierna |
| Vhodné pre: | Ženy |
| Hmotnosť: | 128.25 g |
| Výška: | 87.5 mm |
| Dĺžka: | 35.2 mm |
| S tlakovými vlnami: | Áno |
| Stimulácia: | Klitorisu |
| Vodonepropusnost (IPX7): | Áno |
| Batéria: | akumulátor |
| Materiál: | ABS umelá hmota, Silicone |
Bolo to zahrnuté zadarmo. Na to je v poriadku. Inak existujú lepšie možnosti.
Mierne horší ako jeho väčšie náprotivky, ale nie zlý.
Mohol by byť trochu silnejší, ale inak dobrý.
Jednoducho to milujem na rýchlu chuť, nech už je kdekoľvek.
Táto kombinácia vibrácií a tlakových vĺn je úžasná, nikdy som tak rýchlo nezažil orgazmus .
Za tú cenu pekná hračka, ale mne veľmi nepomáha. Tlakové vlny pre mňa možno jednoducho nie sú vhodné a vibrátor je príliš hlasný a vysokofrekvenčný.
Milujem toto zariadenie
Manželka bola veľmi rýchlo spokojná..... Takže spokojnosť na všetkých úrovniach ;-)
Partner na cesty
wow, on niečo dokáže. Svoju zbierku hračiek si bez nej už neviem predstaviť. pekné a tiché, ale stále má punc