Satisfyer Magnetic Deep Pulse
Objav Magnetic Deep Pulse: Inovatívny vibrátor s tlakovými vlnami, ktorý rozmaznáva tvoj klitoris šeptom, ticho a bez kontaktu. Nakupuj teraz diskrétne!
- Názov výrobcu: Triple A Import GmbH
- Adresa: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Satisfyer Magnetic Deep Pulse je najnovšou inováciou z radu vibrátorov tlakových vĺn Satisfyer. Tíško a bezdotykovo rozmazná tvoj klitoris tlakovými vlnami a ty mu pritom absolútne individuálne určíš intenzitu.
| Satisfyer Magnet Power Engine poskytuje intenzívne tlakové vlny | |
| 4D Deep Satisfaction Mode – Nastaviteľná membrána pre rôzne sily tlakových vĺn a individuálnu stimuláciu | |
| Tichý režim |
| 15 ročná záruka | Satisfyer Magnet Power Engine |
| Tichý režim | 11 programov tlakových vĺn |
| Silikón šetrný k pokožke | Vodotesný (IPX7) |
| Lítiovo-iónový akumulátor | Jednoduché čistenie |
Ako funguje Satisfyer Magnetic Deep Pulse?
Satisfyer Magnetic Deep Pulse sa stará o stimuláciu klitorisu bezdotykovými tlakovými vlnami; ako v prípade všetkých našich vibrátorov Air-Pulse položíš otvor na klitoris tak, aby bezdotykovo nestimulovala tvoj klitoris samotná hračka, ale tlakové vlny. V prípade Satisfyer Magnetic Deep Pulse vznikajú tieto tlakové vlny magnetickou technológiou, vďaka čomu sú pocitovo osobitne príjemné a hlboké. Súčasne sa magnetický pohyb stará o dodatočné a stimulujúce vibrácie.
Čo je na Satisfyer Magnetic Deep Pulse také mimoriadne?
Prostredníctvom 4D Magnet Power Engine a režimu Deep Satisfaction Mode sa zameriavame na každú potrebu: Vďaka magnetickej technológii si môžeš odstup vo vnútri uloženej membrány nastaviť v troch odlišných stupňoch. To sa postará o rôzne pocity – čím je membrána bližšia, o to silnejšia je stimulácia. Pri zvyšovaní intenzity máš na výber nasledovné: Zmeň pomocou tlačidla Magnetic odstup membrány a prepni tak iba jedným kliknutím do značne silnejšej intenzity, alebo si zintenzívni stimuláciu tak, že sa pomocou tlačidiel +/- preklikáš po krátkych krokoch cez 11 programov tlakových vĺn.
Aké ďalšie vychytávky má Satisfyer Magnetic Deep Pulse?
Vo zvyklej kvalite od Satisfyer je vibrátor vodotesne (IPX7) spracovaný a môže sa preto bezpečne používať v sprche alebo vo vani a čistiť pod vodou. Akumulátor s dlhou výdržou jednoducho znovu nabiješ priloženým nabíjacím káblom USB.
Pre koho je Satisfyer Magnetic Deep Pulse vhodný?
Satisfyer Magnetic Deep Pulse je perfektným vibrátorom pre ľudí s klitorisom, ktorí milujú inovačnú technológiu Air-Pulse od Satisfyer – alebo ju chcú spoznať. Intenzitu možno v prípade potreby zvyšovať po krokoch, vďaka čomu je vibrátor tlakových vĺn vhodný pre začiatočníčky sexuálnych hračiek, ako aj pre osoby s veľmi citlivým klitorisom. Okrem iného je Satisfyer Magnetic Deep Pulse veľmi vhodný, ak hľadáš diskrétnu hračku: Svojou kompaktnou veľkosťou si nájde miesto aj v malých kabelkách a s radosťou ťa bude sprevádzať na tvojich cestách. Vďaka tichému režimu je hračka veľmi tichá, vďaka čomu si tvoj osobitný čas nevšimnú ani susedia v hotelových izbách alebo spolubývajúci – a aj ty máš svoj pokoj a môžeš sa úplne sústrediť na svoje radovánky.
| Šírka: | 48 mm |
| Farba: | Marhuľový, Ružová |
| Vhodné pre: | Ženy |
| Hmotnosť: | 147 g |
| Výška: | 63 mm |
| Dĺžka: | 116 mm |
| S tlakovými vlnami: | Áno |
| S vibráciami: | Áno |
| Stimulácia: | Klitorisu |
| Vodonepropusnost (IPX7): | Áno |
| Batéria: | akumulátor |
| Materiál: | ABS umelá hmota, Silikón |
Dobrý výkon a praktické.
Predražené , nemá taký obvyklý výkon ako ostatné vibrátory s tlakovou vlnou.
Funguje v štýle Satisfyer! Špičkové. Dobrá kvalita!
Myslím, že je to skvelé!
Určite super tiché. Bohužiaľ, príliš slabé. Je to ako používať štandardný vibrátor s tlakovou vlnou z príliš veľkej diaľky. Der Erfolg blieb aus.
Mám ho rád/a
Pekný kúsok
Pri používaní nič necítim.
Vôbec to nefungovalo
This one's truly fantastic, won't settle for anything else.