Satisfyer Supernova
Satisfyer Supernova med Air-Pulse-teknik för intensiva orgasmer. Neutral försändelse ✔️ Snabb leverans ✔️ Säker betalning!
- Tillverkarens namn: Triple A Import GmbH
- Adress: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Satisfyer Supernova skämmer bort klitoris med sensuella tryckvågor och G-punkten med kraftfulla vibrationer. Genom den flexibla kedjeleden anpassar sig silikonvibratorn din anatomi och ger fantastiska orgasmer med optimal stimulans.
| Flexibel formbar | |
| Stimulerar klitoris med beröringsfria tryckvågor och masserar samtidigt G-punkten med vibrationer | |
| De två motorerna kan styras separat, vilket möjliggör många vibrationskombinationer |
| 15 års garanti | 2 separat styrbara motorer |
| Hudvänligt silikon | Vattentät (IPX7) |
| Tyst läge | Magnetisk USB-laddningskabel ingår |
| Litiumjonbatteri | Lätt att rengöra |
Satisfyer Supernova: Dubbel njutning med tryckvågor och G-punktmassag
Vår rabbit har fått en uppgradering med Satisfyer Supernova: Denna vibrator anpassar sig till varje kroppsform och ger därför individuell njutning. Det elegant böjda skaftet masserar din G-punkt med genomträngande vibrationer, samtidigt som tryckvågorna från utsidan ger en djup klitorisstimulans. Tack vare silikonflex-tekniken och en kedjelänk inuti kan du enkelt justera Satisfyer Supernova, så att tryckvågsvibratorn träffar din hot spot perfekt och ger dig extra intensiva vibrationer. Handtaget är också något bredare, så att du inte tappar greppet.
De två kraftfulla motorerna kan också styras oberoende av varandra, och erbjuder med sina 10 vibrationsprogram och 11 intensiteter otaliga kombinationsalternativ och omväxlande moment.
Satisfyer Supernova: Fler fördelar med rabbiten
Satisfyer Supernova är tillverkad av medicinskt silikon och stimulerar därför dina erogena zoner särskilt försiktigt både från insidan och utsidan. Med en vattentät yta (IPX7) är den också lämplig för användning i duschen eller i badkaret, så att du inte behöver klara dig utan njutning i plurret.
När du är klar kan du enkelt rengöra vibratorn med ljummet vatten och Toycleaner. Den medföljande USB-laddningskabeln gör att den snabbt är redo för passionerad action igen.
| Bredd: | 92 mm |
| Färg: | Bär, Rosa, Vit |
| Passar för: | Kvinnor |
| Vikt: | 163.96 g |
| Höjd: | 37 mm |
| Längd: | 169 mm |
| Med tryckvågor: | ja |
| Med vibration: | ja |
| Stimulering: | Klitoral, Vaginal |
| Vattentät (IPX7): | ja |
| Batteri: | uppladdningsbart |
| Material: | ABS-plast, Silikon |
It’s fun and has the effect just as described.
The color takes some getting used to for me, but that’s just because I prefer black.
It’s fun and has the effect just as described.
The color takes some getting used to for me, but that’s just because I prefer black.
It’s fun and has the effect just as described.
The color takes some getting used to for me, but that’s just because I prefer black.
Well, after the Sunray it’s only my second favorite. Still a great choice. . . but as a freebie it’s a nice extra.
Well, after the Sunray it’s only my second favorite. Still a great choice. . . but as a freebie it’s a nice extra.
Well, after the Sunray it’s only my second favorite. Still a great choice. . . but as a freebie it’s a nice extra.
It wasn’t a big hit, but as we all know, every woman’s different.
It wasn’t a big hit, but as we all know, every woman’s different.
It wasn’t a big hit, but as we all know, every woman’s different.
It’s relatively loud and a bit fiddly to control. A one touch instant off button would be great. Right now you have to click through all the levels. That really gets annoying.
Satisfyer Woman Disinfectant Spray
Satisfyer Woman Disinfectant Spray