Satisfyer Top Secret Connect App
Satisfyer Top Secret Connect App för unika höjdpunkter. Neutral försändelse ✔️ Snabb leverans ✔️ Säker betalning!
- Tillverkarens namn: Triple A Import GmbH
- Adress: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Tack vare den breda, platta basen går det att bära Top Secret av mjukt silikon diskret och bekvämt, även när du är på väg. De djupa, kraftfulla vibrationerna från det väl tilltagna skaftet kan dessutom styras intuitivt och individuellt med en app.
| Kompatibel med den kostnadsfria Satisfyer-appen – tillgänglig för iOS och Android | |
| Tillverkad av högkvalitativt, supermjukt silikon, som överför starka vibrationer intensivt | |
| Tack vare sin vattentäta (IPX7) yta kan denna enhet användas utan problem i vatten och är lätt att rengöra |
| 15 års garanti | Sensuell G-punktsstimulering |
| Hudvänligt silikon | Vattentät (IPX7) |
| Kan också användas utan app | Redigerbara förinställda program |
| Oändligt många olika program via appen | Viskningsläge |
| Litiumjonbatteri | Magnetisk USB-laddningskabel ingår |
| Lätt att rengöra | |
Satisfyer Top Secret: Bärbar vibrator med appkontroll
Din förföriska hemlighet när du är på språng: Den ergonomiska Satisfyer Top Secret stimulerar din G-punkt med ett böjt, voluminöst skaft och intensiva vibrationer. På grund av den platta basen är den bärbara vibratorn idealisk när du är på språng: Oavsett om det handlar om nästa shoppingtur, nästa fest, eller något däremellan, så kommer Satisfyer Top Secret alltid ge dig intensiva vibrationer och förblir diskret tyst som en viskning.
Det är särskilt praktiskt att använda den kostnadsfria Satisfyer Connect-appen för iOS och Android. Då kan du styra vibratorn över hela världen via internet, eller låta den styras av din älskling. Dessutom erbjuder appen kreativa alternativ för dina kärlekslekar, till exempel att länka ditt konto till Spotify eller utbyta idéer med andra användare i communityn. Dessutom kan du använda funktionen Ambient Vibes för att omvandla omgivningens ljud till vibrationer – särskilt upphetsande när du har Satisfyer Top Secret i dina trosor!
Vilka andra fördelar har Satisfyer Top Secret?
Satisfyer Top Secret är särskilt smidig och tillverkad av hygieniskt, kroppsvänligt silikon. Vill du flytta din leksession till kallt vatten? Inga problem, eftersom Satisfyer är vattentät (IPX7) och följer med dig i duschen, i badkaret eller i poolen. Efter omfattande lekar kan du rengöra vibratorn med varmt vatten och mild tvål, och ladda den med medföljande USB-laddningskabel.
Bluetooth®-ordet och logotyper är registrerade varumärken som ägs av Bluetooth SIG, Inc., och all användning av EIS GmbH av dessa varumärken sker under licens. Apple, Apple-logotypen och Apple Watch är varumärken tillhörande Apple Inc. Google Play och Google Play-logotypen är varumärken som tillhör Google LLC.
| Bredd: | 88.5 mm |
| Färg: | Grön, Gul, Rosa |
| Passar för: | Kvinnor |
| Vikt: | 78.37 g |
| Höjd: | 43.5 mm |
| Längd: | 110 mm |
| Med vibration: | ja |
| Stimulering: | Vaginal |
| Vattentät (IPX7): | ja |
| Batteri: | uppladdningsbart |
| Material: | ABS-plast, Silikon |
| Kompatibilitet med appen Satisfyer Connect: | Ja |
Awesome toyand you can even control it from a distance.
Awesome toyand you can even control it from a distance.
Very comfortable to wear, even when you’re out and about. . And the fun you have with itpriceless!
Very comfortable to wear, even when you’re out and about. . And the fun you have with itpriceless!
Absolutely amazing. Take a stroll through the city with your partner and tease them using your phone and the app.
Absolutely amazing. Take a stroll through the city with your partner and tease them using your phone and the app.
When it works, it’s fantastic. Unfortunately, it broke after just four uses.
When it works, it’s fantastic. Unfortunately, it broke after just four uses.
It looks nice, but it keeps slipping out, is pretty loud, and doesn’t feel that great overall.
It looks nice, but it keeps slipping out, is pretty loud, and doesn’t feel that great overall.