Satisfyer Double Wand-er Connect App
Upptäck vår Satisfyer Double Wand-er Stavvibrator, en sexuell wellness-enhet som kommer att förvåna dig! Beställ nu.
- Tillverkarens namn: Triple A Import GmbH
- Adress: Am Lenkwerk 3, 33615 Bielefeld, Germany
- Email: info@Satisfyer.com
Vår Double Wand-er är avsedd att hjälpa dig att utforska din kropp med självförtroende. Utrustad med två utbytbara huvuden: en klassisk, ett runt massagefäste samt ett fäste för att stimulera G-punkten.
| Kompatibel med Satisfyer-appen (gratis) – tillgänglig på iOS och Android | |
| Inkluderar 2 utbytbara huvuden | |
| Tack vare den vattentäta ytan (IPX7) kan denna leksak användas på ett säkert sätt i vatten och är lätt att rengöra |
| 15 års garanti | 2 utbytbara huvuden ingår |
| imponerande XXL storlek | hudvänlig silikon |
| vattentät (IPX7) | Möjlig att använda även utan app |
| Redigerbara förinstallerade program | Oändlig mångfald av program via appen |
| Tyst som en viskning | Litium-ion-batterier |
| Magnetisk usb-laddkabel ingår | Enkel rengöring |
Satisfyer Double Wand-er: Massage med appstyrning
Genial maximal djup avkoppling med Satisfyer Double Wand-er: Denna massageenhet i elegant vitt kommer med 2 tillbehör och imponerar genom sin mångsidighet. Här ingår ett utbytbart tillbehör, med vilket massageenheten blir en klassisk G-punktsvibrator. Med sin generösa XXL-storlek är den bekväm att använda och når enkelt alla ställen och kurvor som längtar efter avkoppling. Exteriören på Satisfyer Double Wand-er består av hudvänligt, smidigt silikon som smeker din hud med en mjuk haptik. Eftersom massageenheten är vattenresistent (IPX7), kan du även använda den i våtutrymmen och i duschen eller badkaret - dessutom kan den enkelt rengöras med varmt vatten och mild tvål. De inbyggda batterierna kan laddas med den medföljande USB-laddkabeln.
Mer njutning med Satisfyer Connect-appen
Med Satisfyer Connect-appen kan du inte bara fjärrstyra Satisfyer Double Wand-er: Du har dessutom möjlighet att skapa egna vibrationsprogram, starta video- och ljudsamtal med din partner eller skapa vibrationsmönster baserat på dina omgivningsljud. Appen är gratis och finns tillgänglig för iOS, Android och Apple Watch.
Bluetooth®-ordet och logotyper är registrerade varumärken som ägs av Bluetooth SIG, Inc., och all användning av EIS GmbH av dessa varumärken sker under licens. Apple, Apple-logotypen och Apple Watch är varumärken tillhörande Apple Inc. Google Play och Google Play-logotypen är varumärken som tillhör Google LLC.
| Färg: | Vit |
| Passar för: | Kvinnor |
| Vikt: | 939.5 g |
| Höjd: | 55 mm |
| Längd: | 269.8 mm |
| Med vibration: | ja |
| Stimulering: | Full body, Klitoral, Vaginal |
| Vattentät (IPX7): | ja |
| Batteri: | uppladdningsbart |
| Material: | ABS-plast, Silikon |
| Kompatibilitet med appen Satisfyer Connect: | Ja |
Surprisingly good product. This wand was a big hit with my girlfriend.
Fantastic to use with the app, but its black sibling without the app is the better value for money.
Gorgeous massage wand for when you like things a bit more intense. Otherwise, the original Satisfyer is unbeatable.
Insanely hot. . . but heavy.
One of the best wands out there.
Nothing’s perfect, but it’s fun for both of us-for her and for him.
This product is absolutely worth recommending. I’ve tried quite a few things from eis, but this one delivered full power right from the first use.
WE were very satisfied with it. Sadly, it broke after about 6 months.
Full-body massage is a breeze with different attachments to enjoy time however you like. Whether as a lay-on vibrator or for internal use, it’s versatile in many ways.
Super intense. Feels quite heavy in hand. Great for both partners. Not sure why it has an app though.